Op donderdag 22 maart kunnen inwoners van de gemeente Hilvarenbeek gratis naar de film The Lorax, een vrolijke familiefilm over de 12-jarige Ted die, in een poging het meisje van zijn dromen voor zich te winnen, op zoek gaat naar een echte, levende boom. In thneed-Ville, de stad waar Ted woont, groeien namelijk helemaal geen echte bomen en planten meer. Ted besluit om alles op alles te zetten om de schade aan het milieu ongedaan te maken in de hoop dat er in de toekomst tóch weer planten kunnen groeien in de stad.

The Lorax is een bontgekleurde film met een boodschap om voorzichtig om te gaan met onze wereld en wordt gratis aangeboden in het kader van duurzaamheid en leefbaarheid. Kom dus gratis naar de film met uw gezin, vrienden en buren op donderdag 22 maart om 20:00 uur in de filmzaal van het cultureel centrum De Elckerlyc.

Gratis naar de Film, The Lorax