Het doet de kerngroep van de Huurdersbelangenvereniging Hilvarenbeek goed dat we zo ontzettend veel inzendingen hebben mogen ontvangen op de puzzels in de HuurdersBelangenKrant. We wensen alle onderstaande winnaars veel plezier met hun prijs.

Uit de vele inzendingen hebben we de volgende prijswinnaars getrokken:

Puzzel nummer 62, mevrouw Johanna Broeckx had de oplossing “energiecafé” gevonden, zij heeft inmiddels een mooie bos bloemen overhandigd gekregen.

Puzzel nummer 63, de heer Sjef Reinacher had de oplossing “samenwerking” correct gevonden. De VVV-kaart t.w.v. €.15,00 is onderweg naar de Grissomstraat in Hilvarenbeek.

Enquête Kwaliteit & Comfort, onder de inzenders is een VVV-kaart t.w.v. €.15,00 verloot, mevrouw C. Spruyt-Van Spreuwel uit de Cantorystraat te Hilvarenbeek is als winnaar naar getrokken, de VVV-kaart is onderweg.

Wij wensen alle deelnemers die helaas niet in de prijzen zijn gevallen, heel veel succes bij de volgende puzzel.

Prijswinnaars puzzel 62 & 63 bekend